Co sprawia, że się uśmiechasz?

Co sprawia, że się uśmiechasz?
 
Dziś pokażę się Wam z drugiej strony obiektywu 🤭
To ja stoję za tymi wszystkimi cudawiankami 🙂
 
W życiu trafiają się nam dni lepsze i gorsze. Czasem załamujemy się, gdy przychodzą chwile bardzo trudne. Po czasie zaczynamy je rozumieć, akceptować, a na końcu jesteśmy za nie wdzięczni, bo doprowadziły nas w lepsze miejsce.
 
Ja miałam dziś taki trudny dzień, który już czuję- był mi bardzo potrzebny. Dał mi moc energii i dodał przyspieszenia moim działaniom.
Mimo wszystko ciężko było mi utrzymać spokój ducha i uśmiech na twarzy. Mózg wciąż podsyła pesymistyczne scenariusze, a w głowie rodzą się wątpliwości.
 
Co wywołało mój uśmiech?
 
Weszłam do moich cudawianek. Rozejrzałam się po regałach. Zaczęłam wspominać ich początki, pomysł i tą całą pracę u podstaw przed otwarciem. Pamiętam wszystkie komplikacje i chwile zwątpienia. Ile razy powiedziałam, "ja nie dam rady".
 
Spojrzałam na te małe cuda, te dekoracje. Doniczki, kwietniki, wiadereczka, kubki i aniołki. Jest ich ze mną coraz więcej i wierzę że tkwi w nich jakaś tajemnicza moc.
 
Jeśli tylko masz w sobie potęgę cieszenia się za małych rzeczy. Jeśli potrafisz być wdzięczny i doceniać wszystko to, co Cię otacza- te małe cuda wywołają uśmiech na twojej twarzy ilekroć na nie spojrzysz. Sprawdź ich magiczną moc. To moje talizmany uśmiechu.
 
A co u Ciebie wywołuje uśmiech?
 
Może to buźka Twojego dziecka, śpiew ptaków, a może poranna kawa po nieprzespanej nocy? A może brakuje Ci takiego powodu ? Jeśli tak, to złóż zamówienie w naszym sklepie. Zawsze znajdziesz w paczce niespodziankę dla siebie bo naszym celem jest Twój uśmiech ! 
 
Zapraszam, podzielcie się ze mną swoim uśmiechem 🙂 🙂
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl